cargo-partner is hiring an

Inside Sales / Belső értékesítési munkatárs

Budapest, Hungary
Full-Time
A cargo-partner egy vezető multinacionális szállítmányozási és integrált logisztikai szolgáltató vállalat, mely különlegesen erős nemzetközi szállítási megoldásokban. A cargo-partner egy ausztriai központú a világ 40 országában több, mint 3000 fő munkavállalót foglalkoztató, világszerte folyamatosan növekvő és bővülő nemzetközi nagyvállalat. Munkatársaink rendkívül motivált szakemberek a világ legkülönbözőbb kultúráiból, akikben egyaránt közös a munkájuk iránti elkötelezettségük, a kiváló kommunikációs készségük, a kezdeményezőkészségük és ügyfélcentrikus szemléletük. Hiszünk a partnereinkkel való hosszú távú kapcsolatok kialakításában és munkatársaink folyamatos fejlesztésében.
Üzleti fejlődésünk támogatása érdekében, az inside sales csapatunk részére keresünk jelenleg munkatársat.

Munkád során a következő feladatokban számítunk Rád:

  • Cégünk szolgáltatásainak értékesítése különböző kommunikációs csatornákon keresztül (telefon, mail, személyes találkozók)
  • Önálló értékesítési portfólió kezelése
  • Értékesítés orientált kapcsolattartás a meglévő partnerekkel és az ügyféladatbázis folyamatos megújítása és karbantartása
  • Új ügyféligények feltérképezése és megválaszolása
  • Promóciós marketing kampányok lebonyolítása, új potenciális ügyfelek felkutatása
  • Értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció

Amire szükséged lesz a sikerhez:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Értékesítési és/vagy ügyfélszolgálati területen szerzett gyakorlat
  • Szállítmányozási, logisztikai vagy szolgáltató területen szerzett tapasztalat
  • Angol és vagy német kommunikációképes nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • B - kategóriás jogosítvány

Amit mi kínálunk Neked:

  • Motivált, dinamikus csapat és családias hangulatú munkakörnyezet
  • Egy nemzetközi hátterű piacvezető vállalat nyújtotta biztos háttér
  • Teljes munkaidős állás, napi 8 órában hétfőtől – péntekig
  • Versenyképes jövedelem: Fix alapbér + Cafeteria + Sikerarányos negyedéves és éves bónusz
  • Folyamatos értékesítői, kommunikációs és szakmai tréningek (itthon és Ausztriában)
  • Önálló feladatkör, karrierlehetőség, támogatott szakmai előmenetel a vállalaton belül

Egyéb információ:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Akár azonnali munkakezdésre is lehetőség van!

Felkeltettük érdeklődésed? Ha úgy érzed, hogy rendelkezel az elvárt készségekkel és személyiséggel, célokkal, akkor jelentkezz online és küldd el pályázatod részünkre!

Company Introduction:

cargo-partner is a privately owned full-range info-logistics provider offering a comprehensive portfolio of air, sea, land transport and warehousing services, with special expertise in information technology and supply chain optimization. The company operates over 140 offices in over 40 countries around the world to create fast and efficient solutions for a wide range of industries. With the SPOT platform, cargo-partner ensures easy cooperation and full transparency throughout the supply chain.

As a family-owned business, we are very employee-oriented and want to work with you to develop your career and personal goals. Take a look at our Mission & Vision.

Find out more about cargo-partner from our Youtube channel

Learn about Life at cargo-partner here

If you are looking for a challenging position in an innovative and dynamic international company, we want to get to know you!

View our Privacy Policy

This job is no longer available

Enter your email address below to get notified whenever we find a similar job post.

Unsubscribe at any time.