Continental is hiring a

Test engineer

Veszprém, Hungary
Full-Time

Feladatok:

  • Új termékek tesztelési folyamatának megtervezése
  • Gyártó területen lévő berendezések programjainak felügyelete és fejlesztése
  • Berendezések telepítésének támogatása
  • Beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Tesztelési folyamatok dokumentációja
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
  • Villamos-, gépész-, mechatronikai-, programtervező mérnök vagy mérnökinformatikus végzettség
  • Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban, írásban)
  • PLC Siemens programozási ismeretek

Előnyként értékeljük:

  • Elektronikai ismeretek
  • releváns szakmai tapasztalat
  • Mikrokontroller programozási ismeret
  • C/C++ vagy C# ismeret
  • Egészségbiztosítás
  • Cafeteria
  • Bónuszrendszer
  • Munkába járás ill. hétvégi hazautazás támogatása
  • Iskolakezdési támogatás
  • Étterem, kávézó
  • Vállalati események
  • Parkolás, biciklitároló
  • Térítésmentesen igénybevehető coaching lehetőség

Vezessen együtt a Continentallal! Tegye meg az első lépést, és töltse ki az online jelentkezési lapot!

Please mention you found this job on AI Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

Get hired quicker