Tomra is hiring a

Technik Serwisu | Centrum Prekonfiguracji

Dąbrowa Górnicza, Poland
Full-Time

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie w PCC naszych automatów TOMRA do instalacji u klienta
  • Wstępna konfiguracja automatów
  • Wgrywanie oprogramowania oraz kontrola systemów Tomra
  • Diagnoza automatów online
  • Konserwacja i serwis systemów RVM
  • Przekazywanie przygotowanych systemów partnerowi transportowemu
  • Obsługa magazynu części zamiennych oraz logistyka wewnętrzna

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (kierunek elektryka, elektronika, automatyka, mechatronika)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Doświadczenie w korzystaniu z systemów informatycznych
  • Zdolność do pracy przy urządzeniach elektrycznych o napięciu do 400V

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna i Kafeteria MyBenefit (punkty do wydania na platformie lub dofinansowanie do karty multisport)
  • Umowa o pracę – po okresie próbnym czas nieokreślony
  • Zgrany zespół i przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju i nauki w skandynawskiej firmie, wprowadzającej na polski rynek innowacyjne technologie RVM

W TOMRA chcemy, aby ludzie wprowadzali innowacje, wykazywali pasję w swojej pracy i byli odpowiedzialni. Zachęcamy do wolności wprowadzania innowacji i podejmowania ryzyka, którego efektem są przełomy, które kwestionują status quo. Cenimy pasję, która koncentruje się i angażuje w osiągnięcie sukcesu. Wierzymy w odpowiedzialne i bezpieczne podejście, które dba o naszych klientów, produkty i współpracowników.

Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie, nawet jeśli uważasz, że nie spełniasz wszystkich wymagań i nie spełniasz wszystkich wymagań, ale czujesz, że zdecydowanie zgadzasz się z naszymi wartościami i możesz wnieść coś wyjątkowego do TOMRA.

Firma TOMRA nie różnicuje ze względu na płeć, rasę lub pochodzenie etniczne, religię, kolor skóry, orientację seksualną lub tożsamość, niepełnosprawność, wiek lub inne statusy chronione zgodnie z obowiązującym prawem. Zależy nam na tworzeniu zróżnicowanego i włączającego środowiska i jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pracodawcą zapewniającym równe szanse.

Please mention you found this job on AI Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

Get hired quicker