Allegro is hiring a

Talent Acquisition Specialist (Operations)

Warsaw, Poland
Full-Time

Twoje główne obowiązki:

  • Będziesz prowadzić procesy rekrutacyjne end-to-end na stanowiska w obszarze operacyjnym (delivery experience) m.in.: magazynier, dispatcher, operator wózka widłowego, specjalista ds. zwrotów i reklamacji, leader procesów, koordynator transportu, ekspert ds. produktu
  • Zapewnienie najlepszego doświadczenia kandydata w procesie rekrutacji, od pierwszego kontaktu do zatrudnienia
  • Będziesz współpracować z menedżerami na terenie całej Polski, od momentu rozpoczęcia rekrutacji do jej zakończenia
  • Będziesz upewniać się, że dane w naszych systemach są kompletne i dokładne oraz wykorzystywać je w rozmowach  z wewnętrznymi interesariuszami

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli

  • Masz wcześniejsze doświadczenie w agencji pracy tymczasowej lub wewnętrznym zespole TA (obszar logistyki, produkcji, kurierski)
  • Masz doświadczenie w rekrutacji masowej przy jednoczesnym prowadzeniu różnorodnych projektów w wielu lokalizacjach
  • Chcesz pracować w międzynarodowym zespole, w którym codziennie będziesz komunikować się w języku angielskim min B2
  • Jesteś innowacyjny/a i proaktywny/a (myślisz o rozwiązaniach, a nie przeszkodach)
  • Kładziesz nacisk na doskonałość operacyjną i umiejętności komunikacyjne

Co oferujemy:

  • Hybrydowy model pracy. Dobrze zlokalizowane biura (z w pełni wyposażonymi kuchniami i parkingami dla rowerów) oraz doskonałe narzędzia pracy (biurka z regulacją wysokości, interaktywne sale konferencyjne).
  • Szeroki wybór świadczeń dodatkowych w ramach planu kafeteryjnego - wybierasz to, co lubisz (np. pakiety medyczne, sportowe lub lunchowe, ubezpieczenie, bony zakupowe).
  • Opłacane przez nas lekcje języka angielskiego związane ze specyfiką wykonywanej pracy
  • Pracuj w zespole, na który zawsze możesz liczyć - mamy na pokładzie najwyższej klasy specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach.
  • Turystyka zespołowa, budżet szkoleniowy i wewnętrzna platforma edukacyjna MindUp (ze szkoleniami z zakresu organizacji pracy, sposobów komunikacji, motywacji do pracy oraz różnych technologii i zagadnień merytorycznych)
  • Możliwość uczestniczenia w procesach w całym regionie (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Słowenia i Chorwacja).

Aplikuj do Allegro i przekonaj się dlaczego #dobrzetubyć

Please mention you found this job on AI Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

Get hired quicker