Deutsche Telekom IT Solutions is hiring a

Support Service Agent- Cloud szolgáltatások (REF3207I)

Budapest, Hungary
Full-Time

Feladatok:

  • Professzionális ügyféltámogatás és tanácsadás különböző Cloud témákban telefonon és e-mailen keresztül, bejövő és kimenő hívások során
  • Ügyfelek teljes körű kiszolgálása az üzletkötéstől kezdve az ügyfélkapcsolat ápolásán át a támogatásig és a további fejlesztésig
  • Közvetlen kapcsolattartás vállalati döntéshozókkal Cloud-alkalmazások értékesítése céljából
  • Projekthez kapcsolódó adatok rögzítése és karbantartása a CRM rendszerben
  • Ügyek teljes körű kezelése
  • Ügyek továbbítása más belső osztályok felé
  • Bejövő támogatási igények vagy hibabejelentések kezelése
  • Magas szintű szolgáltatási színvonal megteremtése és fenntartása

Elvárások:

  • Tapasztalat üzleti ügyfelek telefonos értékesítésében és támogatásában
  • Magas szintű értékesítési affinitás és bevételorientáltság
  • Kiemelkedő szolgáltatás- és ügyfélorientáció
  • Eredményorientáltság, precizitás és nagyfokú teljesítőképesség
  • Ügyfélközpontúság
  • Rugalmasság a munkaidő-beosztás tekintetében
  • Cloud-alkalmazások és -szolgáltatások iránti érdeklődés vagy tapasztalat előny
  • Német és angol nyelv magas szintű ismerete szóban és írásban
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  •  Magas fokú önmotiváció

Előnyt jelent

  • Microsoft Server-termékekre vagy Cloud szolgáltatásokra vonatkozó MSFT tanúsítvány (pl. MCP, MCSA, MTA)

* Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.

Please mention you found this job on AI Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

Get hired quicker