Telemedi is hiring a

Staż/Praktyki Developer/Programista

Full-Time
Remote

Jesteś początkującym Full Stack Developerem, z gorącą pasją do tworzenia skalowalnych aplikacji i wiedzą na temat najnowszych technologii? Jeśli tak, mamy wyjątkową ofertę skrojoną na miarę Twoich technicznych umiejętności!

Obowiązki:

  • Architektura, rozwijanie i utrzymanie wysoce skalowalnych usług i aplikacji przy użyciu ReactJS, PHP i/lub Node.js.
  • Demonstracja wyjątkowego kunsztu w kodowaniu i współpraca z zespołem programistów przy tworzeniu i implementacji zaawansowanych funkcji i możliwości.
  • Egzekwowanie przestrzegania standardów kodowania, solidnych zasad architektonicznych i kompleksowych praktyk testowania dla dostarczenia bezbłędnych aplikacji.
  • Implementacja najnowocześniejszych mechanizmów logowania, monitorowania i alarmowania w celu zapewnienia optymalnej wydajności i niezawodności usług.
  • Prowadzenie procesu tworzenia zrównoważonych procesów i metodologii w celu przyspieszenia wdrożenia wysokiej jakości kodu i genialnych rozwiązań.
  • Ścisła współpraca z właścicielami produktów i interesariuszami biznesowymi w celu zrozumienia skomplikowanych wymagań i opracowania technicznych rozwiązań, które idealnie wpisują się w potrzeby produktu.
  • Kultywowanie niezachwianej dedykacji do ciągłego uczenia się, bycia na czele postępu technologicznego i stosowania najnowszych najlepszych praktyk branżowych.

Requirements

  • Biegłość w PHP lub Node.js, z możliwością efektywnej pracy z obiema technologiami.
  • Znajomość języka polskiego
  • Doświadczenie w rozwoju technologii frontend, ze szczególnym naciskiem na ReactJS.
  • Biegłość w łączeniu świata technicznego i biznesowego, skuteczna komunikacja z interesariuszami o różnym tle.
  • Głęboka wiedza o ReactJS, z udowodnioną zdolnością do optymalizacji wydajności dla dostarczenia niezrównanych doświadczeń użytkowników.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zdolność do przekazywania skomplikowanych koncepcji technicznych nontechnicznym interesariuszom w klarowny i zwięzły sposób.

Benefits

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia, umiejętności i osiąganych KPI (kontrakt B2B - rozliczenie godzinowe),
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w dynamicznym, innowacyjnym środowisku startupowym na szybko rozwijającym się rynku,
  • karta Multisport,
  • program opcji pracowniczych (ESOP),
  • nieograniczony dostęp do usług telemedycznych.

Please mention you found this job on AI Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

Get hired quicker