Telemedi is hiring a

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Wrocław, Poland

W ramach nowego projektu Telemedi nabyło spółkę EOM. Tym samym poszerzamy portfolio o usługi z zakresu orzecznictwa medycznego. EOM jest firmą z branży orzeczniczej działającej na rynku od 13 lat. Współpracuje z większością Towarzystw Ubezpieczeniowych na rynku Polskim. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości, wiarygodnych opinii medycznych, opartych na doświadczeniu i wiedzy, wolnych od stronniczości. Obecnie poszukujemy pracownika Działu Obsługi.

Twoje zadanie:

Szukamy ambitnej osoby na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta, która będzie odpowiedzialna za realizację zleceń z zakresu orzecznictwa medycznego, tj. obsługa zleceń, kontakt Klientami, z lekarzami orzecznikami oraz placówkami medycznymi. Osoba na tym stanowisku będzie również współodpowiedzialna za optymalizację procesów w spółce.

Szukamy osoby, której standardy pracy będą wznosiły procesy nieprzerwanie na wyższy poziom. Zadbasz o to, by każdy pacjent/klient biznesowy był w pełni usatysfakcjonowany z kontaktu z nami.

Obowiązki:

  • organizacja procesu umawiania Klientów Towarzystw Ubezpieczeniowych,
  • ustalanie grafików lekarzy,
  • pozyskiwanie terminów badań u lekarzy orzeczników/placówek medycznych,
  • przygotowanie raportów i zestawień,
  • analiza ocen Klientów,
  • opracowywanie procedur i procesów obsługowych,
  • prowadzenie projektów i wdrożeń,
  • optymalizacja i automatyzacja procesów, mające na celu zwiększenie efektywności, poprawę jakości oraz budowanie nowych wartości dla Firmy oraz Klientów,

Requirements

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (Obsługa Klientów),
  • Wysokie zdolności organizacyjne, samodzielność wykonywania obowiązków, dokładność i skuteczność w działaniu,
  • Umiejętność pracy z projektami, nastawienie na optymalizacje w procesach oraz kosztowe,
  • Umiejętność dostosowania się do dynamicznego i rozwijającego się otoczenia,
  • Zorientowanie na pracę zespołową i wspólny wynik,
  • Umiejętność pracy narzędziami MS Office, w tym głównie Excel,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B1) - mile widziane,
  • Umiejętność obsługi programów Slack, Miro, Monday - mile widziane,
  • Nie chodzenie na kompromisy, nie uznawanie wymówek,
  • Podejście dążące do optymalizacji i automatyzacji procesów operacyjnych
  • Bycie cały czas w ofensywie, nie zwalniając tempa
  • Stromy learning curve, wyzwalany wewnętrznie
  • Skuteczność i przewidywanie

Wartości, którymi kierujemy się w pracy:

  • Organizacyjne “TAK”: Szukamy osób z proaktywnym podejściem do zmian.
  • 5x why, first principles: Chcemy, abyś kwestionował/a istniejące procesy i szukał/a lepszych rozwiązań.
  • Podejmujemy decyzje w oparciu oparte o dane
  • Startup mindset: Cenimy szybkość działania i gotowość do testowania nowych rozwiązań poprzez prototypy.
  • Getting things done as an A-player: Cenimy dostarczanie wartości. Świętujemy efekty pracy, a nie samo jej trwanie.
  • Transparentność: Jesteśmy otwarci i uczciwi w komunikacji. Dajemy otwarty feedback i go przyjmujemy.
  • Sense of urgency: Działamy z poczuciem pilności, skupiając się na szybkim osiąganiu celów. Liczymy czas w godzinach a nie dniach.

Co nie jest cool:

  • Ignorowanie problemów.
  • Brak zaangażowania w testowanie nowych inicjatyw.
  • Opieranie działań na nieaktualnych danych i brak elastyczności w działaniu.
  • Unikanie odpowiedzialności
  • Stagnacja. Oczekiwanie, że metody, które były efektywne w przeszłości, będą działać na zawsze.
  • Przeciwstawianie się zmianie
  • Brak transparentności
  • Niewłaściwe zarządzanie czasem. Brak pilności w działaniu.

Benefits

  • ciekawa praca w młodym zespole w szybko rozwijającym się start-up'ie
  • Wynagrodzenie brutto 4800 zł - Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub B2B
  • Elastyczny grafik (praca hybrydowa,
  • pakiet medyczny,
  • dofinansowanie do kart multisport,
  • możliwość pracy hybrydowej.

Please mention you found this job on AI Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

Get hired quicker