Inter IKEA Group is hiring a

Specjalista ds automatyki

Orla, Poland
Full-Time

Twoje zadania będą polegały na:

  • zapewnieniu prawidłowego działania maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • diagnozowaniu i usuwaniu awarii oraz zapobieganiu im
  • programowaniu sterowników PLC, HMI i napędów
  • współpracy z innymi działami w zakresie utrzymania ruchu i optymalizacji procesów
  • dbaniu o bezpieczeństwo pracy i przestrzeganie standardów jakości
  • zarządzaniu dwuosobowym zespołem automatyków

Do naszego zespołu w Orli poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds automatyki. Jeśli masz doświadczenie w obsłudze i programowaniu urządzeń automatyki przemysłowej, znasz język angielski na poziomie komunikatywnym i chcesz rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowej firmie, ta oferta jest dla Ciebie!

Co jeszcze mamy Ci do zaoferowania?

Lubisz aktywność fizyczną?
mamy dla Ciebie kartę multisport

Chcesz zadbać o siebie i bliskich?
oferujemy prywatną opiekę medyczną, bogaty program profilaktyki zdrowia, ubezpieczenia grupowe na życie, plan emerytalny

Chcesz się rozwijać?
u nas będziesz mieć wiele okazji: programy szkoleniowe i rozwojowe, kursy językowe, dofinansowanie nauki, możliwość awansu

Lubisz zakupy?
u nas za zakupy w IKEA zapłacisz znacznie mniej (zniżka pracownicza)

Chcesz mieć chwilę dla siebie?
gwarantujemy płatną przerwę i smaczne obiady

Brzmi ciekawie?

Nie czekaj i zgłoś się już dziś! Dołącz do nas i twórz lepsze warunki codziennego życia dla wielu ludzi!

Please mention you found this job on AI Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

Get hired quicker