Deutsche Telekom IT Solutions is hiring a

Senior Android Developer (REF3358Q)

Budapest, Hungary
Full-Time

A Deutsche Telekom MMS GmbH 2019 óta ügyfele és üzleti partnere vállalatunknak és alapvetően a DTAG csoport meghatározó innovációs és digitalizációs szolgáltatója.
A projektünk célja német egészségbiztosító cégeknek és nemzetközi kereskedelmi ügyfeleinknek a szolgáltatásait támogassuk web elemzéssel és személyre szabott megoldásokkal.

Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, hétköznapjaid az agilis munkavégzés jegyeiben töltöd és szívesen használod a nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladataid lesznek:

  • Haladó Android alkalmazások fejlesztése
  • Az alkalmazások teljesítményének, minőségének javítása
  • Szoros együttműködés a designerekkel és fejlesztőkkel a zökkenőmentes felhasználói élmény érdekében
  • Kódfelülvizsgálatokban való részvétel és építő jellegű visszajelzés nyújtása
  • Minimum 5+ év Android fejlesztésben
  • Tech Stack: Kotlin, Java, Android Studio, Android SDK
  • API integrációk és 3rd party library-k használatával való tapasztalat
  • Mobil UI/UX tervezési alapelvek és legjobb gyakorlatok ismerete
  • Hard skillek: Android Studio, Git, CI/CD, MVVM architektúra, unit testing
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Előny, de nem feltétel:

  • Jetpack Compose tapasztalat
  • Kotlin Multiplatform tapasztalat
  • Mobil tesztelési tapasztalat
  • Ismeretek alkalmazásbolti publikálásról és életciklus menedzsmentről

* Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.

Please mention you found this job on AI Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

Get hired quicker