Deutsche Telekom IT Solutions is hiring a

SAP SuccessFactors és Toborzási Konzulens - REF2671L

Szeged, Hungary
Full-Time

A Deutsche Telekom MMS GmbH 2019 óta ügyfele és üzleti partnere vállalatunknak és alapvetően a DTAG csoport meghatározó innovációs és digitalizációs szolgáltatója.

Ezen dinamikusan fejlődő üzletág magyarországi csapatába keresünk ambiciózus, angolul és németül magabiztosan beszélő, tapasztalattal rendelkező szakembert. A hosszútávú projektünk célja a kiváló felhasználói élmény biztosítása, megfelelő szakemberek toborzásával.

Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, hétköznapjaid az agilis munkavégzés jegyeiben töltöd és szívesen használod a nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok:

  • Ügyfélprojektek megvalósítása és támogatása az SAP SuccessFactors Employee Central (EC) területén, beleértve a harmadik fél rendszereivel való integrációt is
  • A bevezetéstől az üzembe helyezésig való támogatás
  • Workshopok és felhasználói képzések lebonyolítása
  • SAP SuccessFactors EC / toborzás bevezetése és támogatása
  • Gyakorlati tapasztalat és sikeres aktuális tanúsítvány az SAP SuccessFactors Employee Central rendszerről
  • Megoldás-/folyamatorientált gondolkodásmód, kiváló módszertani készségek
  • 1 sikeres Employee Central üzembe helyezése ügyfelek számára
  • Tapasztalat az SAP SuccessFactors EC / toborzás bevezetésében
  • A HCM ismerete
  • AD, bérszámfejtés (ADP), SF-API és OData interfészek ismerete
  • Egyetemi végzettség
  • Minimum középszintű angol nyelv ismeretek (B2)
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és csapatjátékos készségek

Előnyt jelent:

  • Munkaidő-nyilvántartás ismerete
  • SAP SuccessFactors Employee Central munkaidő-menedzsmentre vonatkozó sikeres, aktuális tanúsítvány megszerzése
  • Német nyelv ismerete
  • Szakmai és informatikai folyamatok ismerete és azok leképezése az SAP SuccessFactors-ban
  • Gyakorlati tapasztalat a személyzeti adminisztráció, a szervezetirányítás és a személyzeti időgazdálkodás területén az SAP HCM-ben
  • Gyakorlati tapasztalat az SAP Activate terén
  • Tapasztalat a klasszikus és agilis projektmenedzsmentet és a követelménykezelést illetően

* Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.

This job is no longer available

Enter your email address below to get notified whenever we find a similar job post.

Unsubscribe at any time.