Deutsche Telekom IT Solutions is hiring a

SAP Engineer (REF3255P)

Pécs, Hungary
Full-Time

Csatlakozz nemzetközi csapatunkhoz SAP Basis Engineerként, ahol a napi feladataid során részt vehetsz komplex problémák megoldásában, összetett változtatások tervezésében, végrehajtásában!

Ha nyitott vagy új technológiák megismerésére, és folyamatosan képeznéd magad, illetve szeretnéd a már meglévő tudásodat naprakészen tartani, izgalmas projektekben részt venni, akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

  • SAP alkalmazások 3. szintű támogatása, zökkenőmentes működésük biztosítása nemzetközi ügyfelek számára modulfüggetlen módon
  • Frissítések, verzióváltások, rendszermásolások végrehajtása
  • Új felhőalapú technológiák megismerése (AWS, MS Azure, Google Cloud), ezek bevezetésének támogatása, esetleges problémák elhárítása, migrációk lebonyolítása
  • Felmerülő hibák javítása, az alkalmazás használatával kapcsolatos tanácsadás, támogatás
  • Konzultáns szerepkör betöltése az ügyfél támogatása érdekében
  • Készenléti feladatok ellátása
  • Legalább 5 éves tapasztalat SAP Basis adminisztráció területen
  • Folyékony angol nyelvtudás (B2+)
  • Linux rendszer ismerete, CLI magabiztos használata
  • Különböző adatbázisokban szerzett tapasztalat (Oracle, HANA, esetleg Sybase IQ / ASE)
  • Csapatjátékos attitűd
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Jó problémamegoldó készség

Amit ajánlunk:

  • Szakmai továbbképzések, megszerezhető certifikációk az alábbi témákban:
    • Felhőalapú szolgáltatások
    • SAP Certek
    • Adatbázisok
  • Csoportos idegennyelv-oktatás
  • Támogató légkör, dinamikus csapat
  • Nemzetközi környezet
  • Teljesítményarányos bónusz
  • Hybrid munkavégzés heti több napos Home Office lehetőséggel

* Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.

Please mention you found this job on AI Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

Get hired quicker