Wolt is hiring a

Sales Manager

Budapest, Hungary
Full-Time

A Wolt finn startupként indult 2014-ben és ma már Doordash-el, az Egyesült Államok vezető ételkiszállító cégével egyesülve, jelenleg 27 országban és több ezer városban tevékenykedünk, és több mint 43 millió ügyfelet szolgálunk ki. Magyarországon már több, mint 4000 partnerrel dolgozunk együtt 60+ városban, és 2024-ben sem áll le a bővülés!

Főbb feladatok:

  • A kereskedelmi és éttermi partnerszám bővítése a meghatározott célszámoknak megfelelően.
  • A sales pipeline managelése, a partnerek önálló felkutatásától (piackutatás és lead listák segítségével) egészen a szerződések aláírásáig.
  • Tárgyalások lefolytatása egyénileg a partnerségi feltételek kapcsán személyesen és telefonon.
  • A partner igényeinek és az üzleti modelljének megértése annak érdekében, hogy a Wolt szolgáltatásai közül a legmegfelelőbbet tudd neki ajánlani.
  • A legfontosabb, hogy szeresd az értékesítést! Ha „nem” választ kapsz, az csak még inkább az „igen” felé hajtson.
  • Legalább 3 év B2B vagy B2C sales vagy üzletfejlesztési tapasztalat.
  • Remek kommunikációs képesség - az éttermes és a kiskereskedelmi portfólió rendkívül széles, így fontos, hogy mindenkivel megtaláld a közös hangot.
  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás.
  • B kategóriás jogosítvány, mivel gyakran szükséges a partnereket személyesen is meglátogatni.
  • Önálló (hunter) munkavégzés, így fontos a talpraesettség.
  • Jó Excel és/vagy elemző készség.
  • Az éttermi / kiskereskedelmi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem kötelező.

Amit kínálunk:

  • Fiatal csapat, szuper, kutyabarát iroda Budapest belvárosában - kávé, gyümölcs, reggeli
  • SZÉP-kártya
  • Magán egészségbiztosítás
  • DoorDash részvény
  • All You Can Move kártya (önfinanszírozással)
  • Kedvezmény Wolt-os rendeléseid után
  • Employee Assistance Program
  • Vidéki utakhoz céges autó biztosítása

Ha felkeltette az érdeklődésed a gyorsan növekvő környezetben való munkavégzés és szeretnél egy rendkívül ambiciózus csapat tagja lenni, akkor kattints az alábbi gombra a jelentkezéshez, és indítsd el a beszélgetést!

Ha bármilyen kérdésed van a jelentkezés előtt, írj nekünk nyugodtan: Szentes Zsófia, Talent Acquisition Partner - [email protected]

Jelentkezéseket kizárólag a karrier oldalunkon keresztül áll módunkban elfogadni.

Please mention you found this job on AI Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

Get hired quicker