Tomra is hiring a

Sales Coordinator (f/m/d) Poland

Warszawa, Poland
Full-Time

Zakres obowiązków:

  • Współpraca i koordynacja działań między klientami a Key Account Managerami, planistami, działem Serwisu i działem Fulfillment.
  • Pełnienie roli głównego punktu kontaktowego dla klientów działu Sprzedaży.
  • Przygotowywanie ofert oraz koordynacja działań z architektami i planistami technicznymi w celu ich prawidłowego przygotowania.
  • Zarządzanie danymi w systemie ERP (cenniki, dane klientów itp.).
  • Komunikacja z naszymi klientami z branży retail po wstępnym kontakcie przez Key Account Managera.
  • Przygotowywanie raportów, statystyk oraz wsparcie administracyjne dla działu Sprzedaży.

Nasze Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert, wprowadzaniu danych do systemów.
  • Biegła znajomość języka polskiego oraz znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym / bardzo dobrym.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel.
  • Dokładność, dobra organizacja pracy własnej, samodzielność.
  • Mile widziana znajomość systemów ERP oraz umiejętność czytania rysunków technicznych.

Oferujemy:

  • Pakiet medyczny, platforma benefitowa, dofinansowanie do karty sportowej.
  • Zgrany zespół i przyjazne środowisko pracy. Spotkania integracyjne.
  • Możliwość rozwoju i nauki w skandynawskiej firmie, wprowadzającej na polski rynek innowacyjne technologie RVM.
  • Platforma e-Learningowa.
  • Program rekomendacji pracowników.

Please mention you found this job on AI Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

Get hired quicker