Syngenta Group is hiring a

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy – Nasiona

Szczecin, Poland
Contractor

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciel Techniczno-Handlowy w Dziale Nasion na teren woj. zachodniopomorskiego.

Zadania:

  • Realizacja celów sprzedażowych w ramach podległego obszaru

  • Wsparcie posprzedażowe dla klientów w zakresie agronomii, zarządzania uprawą i stosowania produktów firmy Syngenta, zgodnie z wytycznymi i planami marketingowymi

  • Obsługa klientów w ramach przydzielonego terenu w celu realizacji kampanii sprzedażowych, w tym zarządzanie zamówieniami

  • Sporządzanie raportów nt. sprzedaży, monitorowanie stanu zapasów w sezonie, pozyskiwanie i raportowanie informacji o lokalnych klientach i rynku

  • Promowanie nasion firmy Syngenta, w tym wizyty w terenie i organizacja imprez polowych z udziałem rolników i klientów

  • Przygotowywanie prognoz popytu na nasiona na podległym obszarze i monitorowanie kwestii związanych z dostawami i logistyką

  • Promowanie środków ochrony roślin Syngenta, zgodnie z wytycznymi określonymi na początku sezonu

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży rolniczej

  • Zorientowanie na cel i wyniki, samodyscyplina i dobra umiejętność organizacji pracy

  • Wykształcenie kierunkowe (Rolnictwo, Biotechnologia, Ogrodnictwo itp.), wiedza nt. agronomii, zarządzania gospodarstwem i uprawami

  • Zrozumienie otoczenia konkurencyjnego i trendów rynkowych

  • Znajomość technik negocjacyjnych i sprzedażowych, zrozumienie potrzeb klienta

  • Znajomość obsługi komputera wymagana do obsługi programów CRM

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość rynku nasion będzie dodatkowym atutem

Dołączysz do firmy, która posiada ponad 28 000 pracowników na całym świecie i gdzie Twój rozwój jest priorytetem. Otrzymasz konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjne świadczenia. Oferujemy elastyczne formy zatrudnienia, ambitne międzynarodowe środowisko pracy i nieformalną kulturę korporacyjną. Jeśli podzielasz naszą pasję, by pomagać rolnikom w zapewnieniu globalnego bezpieczeństwa żywnościowego dla rosnącej populacji, w sposób zrównoważony i dbający o środowisko, dołącz do nas i pomóż nam budować najbardziej zaufany i najlepiej współpracujący zespół w branży rolniczej.

Please mention you found this job on AI Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

Get hired quicker