Inter IKEA Group is hiring a

Pracownik Produkcji

Resko, Poland
Full-Time

Główne zadania na stanowisku to:

  • podawanie, sortowanie i odbieranie materiału
  • naprawy specjalne płyty
  • obsługa narzędzi do obróbki drewna
  • prace porządkowe na stanowisku pracy

Jesteś osobą:

  • Zaangażowaną, chętną do nauki i rozwoju
  • Lubiącą pracę w zespole
  • Gotową do pracy w systemie zmianowym

Oprócz możliwości zdobycia doświadczenia, oferujemy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę
  • 3,5% od Pracodawcy przekazywane na Twoje konto emerytalne
  • Program lojalnościowy - pracując z nami dłużej, zyskasz dodatkową nagrodę finansową
  • Wczasy pod gruszą do 750 zł
  • Dodatek świąteczny nawet do 750 zł
  • 30 minutową przerwę w pracy
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej Lux Med
  • Codziennie ciepły obiad
  • Karta Multisport z dofinansowaniem
  • 15% rabat w sklepach IKEA
  • Dofinansowanie kolonii i bonusy dla dzieci
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • Dodatkowe ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków opłacone przez Pracodawcę
  • Szkolenia, dofinansowanie do dalszej nauki, możliwość rozwoju

Aplikuj na stanowisko przez Naszą stronę - nie ma nic prostszego!

Aplikując, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w twojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez IKEA Industry Oddział w Resku, zgodnie z klauzulą informacyjną dostępną na http://industry.ikea.pl/files/SZBI-Rekrutacyjna.pdf.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Please mention you found this job on AI Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

Get hired quicker