Inter IKEA Group is hiring a

Pracownik produkcji drzewnej

Stepnica, Poland
Full-Time

Główne zadania na tym stanowisku:

  • podawanie i odbieranie materiału
  • naprawianie płyty
  • okuwanie (skręcanie) elementów
  • pakowanie elementów
  • prace porządkowe

O Tobie:

  • jeśli jesteś osobą dla której bezpieczeństwo pracy jest najważniejsze
  • masz entuzjastyczne nastawienie do pracy w zespole i potrafisz pracować samodzielnie
  • chcesz się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje
  • jesteś gotowy/a do pracy w systemie pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne benefity pracownicze oraz przyjazną atmosferę pracy

Aplikując, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez IKEA Industry Oddział w Stepnicy, zgodnie z klauzulą informacyjną dostępną na http://industry.ikea.pl/files/SZBI-Rekrutacyjna.pdf

Please mention you found this job on AI Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

Get hired quicker