Docplanner is hiring a

Performance Marketing Specialist

Warsaw, Poland
Full-Time

Do jakiego zespołu dołączysz?

Zespół Marketingu w ZnanyLekarz odpowiada za tworzenie skutecznej komunikacji marketingowej. Naszym celem jest m.in.  docieranie do potencjalnych klientów, wzbudzanie zainteresowania naszym produktem, edukowanie w jego zakresie i generowanie jakościowych leadów sprzedażowych.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • opracowanie i realizacja strategii reklamowej produktów Grupy Docplanner,
  • wdrażanie kampanii performance marketingowych (Google Ads, Meta Ads),
  • raportowanie wyników oraz proponowanie optymalizacyjnych rozwiązań w zakresie prowadzonych kampanii,
  • bliska współpraca z zespołami globalnymi przy realizowaniu strategii marketingowej Grupy Docplanner,
  • analiza wewnętrznych stron internetowych pod względem skuteczności działań performance’owych,
  • rozwijanie nowych kanałów komunikacji np. YouTube, Instagram - Twoje pomysły mile widziane!

Kogo szukamy?

Ważne dla nas aspekty Twojego doświadczenia i umiejętności:

  • masz min. 2-letnie doświadczenie przy tworzeniu kampanii performance marketingowych w sektorze B2B,

  • znasz i korzystasz z narzędzi takich jak: Google Ads, Google Analytics, Meta Ads,

  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i piśmie, poziom min. B2),

  • samodzielnie realizujesz powierzone projekty, a dzięki umiejętnościom analitycznym potrafisz wyciągnąć wnioski z własnych działań i zaproponować najlepsze rozwiązania,

  • masz pomysł na to, jak zachęcić placówki medyczne, lekarzy i specjalistów do korzystania z produktów Grupy Docplanner,

  • na plus: doświadczenie w firmie IT/technologicznym startupie.

Co możemy Ci zaproponować?

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B (najpierw 3-miesięczny okres próbny, potem możliwość przejścia na czas nieokreślony),

  • Wynagrodzenie w widełkach 8400-11550zł brutto (UoP) lub 9240-12705zł netto + VAT (B2B) (zależne od doświadczenia i kompetencji),
  • Pracę zdalną, jeśli jednak wolisz pracować z biura to nasze jest tuż obok Dworca Zachodniego :)

  • Zaplanowany czas wdrożeniowy,

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji rocznicy zatrudnienia,

  • Bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,

  • Dofinansowanie karty Multisport,

  • Ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium oraz dostęp do opieki psychologicznej,

  • Opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej dowiesz się tutaj,

  • Wyjścia integracyjne.

Dotarłeś do tego miejsca i masz poczucie, że to dokładnie to, czego szukasz? Czekamy na Twój ruch - kliknij Aplikuj i wyślij nam swoje CV!

Please mention you found this job on AI Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

Get hired quicker