cargo-partner is hiring a

Nemzetközi közúti fuvarszervező (FTL/LTL)

Gyál, Hungary
Full-Time

Munkád során a következő feladatokban számítunk Rád

  • Nemzetközi közúti, gyűjtős fuvarok szervezése Unión belül és harmadik országba egyaránt
  • Kapcsolattartás és együttműködés ügyfelekkel, fuvarozókkal, alvállalkozókkal
  • Szállítási megbízások precíz kivitelezése, nyomon követése és teljeskörű adminisztrációja

Amire szükséged lesz a sikerhez

  • Magabiztos és ügyfél centrikus hozzáállás
  • Kitűnő kapcsolatteremtő, kommunikációs képesség
  • Pozitív, energikus személyiség és kezdeményezőkészség
  • Eredmény orientált és ambiciózus személyiség
  • Kitartó, felelősségteljes és megbízható személyiség
  • Csapatszellem és komplex gondolkodásmód
  • Angol kommunikációképes nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szállítmányozási, logisztikai vagy szolgáltató területen szerzett tapasztalat

Amit mi kínálunk Neked

  • Motivált, dinamikus csapat és családias hangulatú munkakörnyezet
  • Egy nemzetközi hátterű piacvezető vállalat nyújtotta biztos háttér
  • Teljes munkaidős állás, napi 8 órában hétfőtől – péntekig
  • Versenyképes jövedelem: Fix alapbér + Cafeteria + Sikerarányos negyedéves és éves bónusz

Egyéb információ

  • Munkavégzés helye: Gyál, Prologis Üzleti Park
  • Akár azonnali munkakezdésre is lehetőség van!

Cégünk bemutatása:
Több mint 40 éve a cargo-partner virágzik a logisztikai iparban, páratlan szolgáltatást nyújtva ügyfeleinknek világszerte. Most egy újabb útra léptünk, és az elkötelezettségünk folytatásaként csatlakoztunk a Nippon Express Csoporthoz, amely mostantól minden értéket támogat, amit folyamatosan elérni törekszünk, ezáltal a világ top 5 szereplője közé kerülünk. Végponttól végpontig terjedő információs logisztikai szolgáltatóként büszkék vagyunk arra, hogy átfogó portfóliót kínálunk a légi, tengeri és szárazföldi szállítás, valamint a raktározás terén.
Egyedi fókuszunk az információs technológiára és az ellátási lánc optimalizálására lehetővé teszi a vállalkozások számára, hogy boldoguljanak a mai gyors tempójú világban. Csatlakozzon dinamikus csapatunkhoz, ahol az innováció találkozik a szenvedéllyel, és minden véleményt értékelünk. Induljon el egy úton, ahol képességeit ápolják, a kreativitást ünneplik és együtt büszkék vagyunk arra, hogy változást hozunk.

Tudjon meg többet küldetésünkről és jövőképünkről. Merüljön el a végtelen lehetőségek világában, és kezdje meg a cargo-partner utazást velünk.

A cargo-partner egyenlő esélyeket biztosító munkaadó. Ünnepeljük a sokszínűséget, és elkötelezettek vagyunk egy olyan környezet megteremtése iránt, ahol minden munkavállaló értékesnek és tisztelve érzi magát. Nem teszünk különbséget faj, szín, vallás, nem, szexuális irányultság, nemi identitás, nemzeti származás, életkor, fogyatékosság vagy bármely más törvény által védett tulajdonság alapján. Minden egyént szívesen fogadunk és bátorítunk a jelentkezésre, függetlenül a háttértől.

Fedezzen fel végtelen lehetőségeket, és hagyja ott a nyomát velünk. #CsatlakozzHozzánk #Logisztika #digitálismunka #Csapatmunka #cargopartner #wow
Készen áll a dolgok mozgásba hozására? Csatlakozzon a csapatunkhoz!

Ismerje meg az életet a cargo-partnernél itt.

Please mention you found this job on AI Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

Get hired quicker