Deutsche Telekom IT Solutions is hiring a

Németül beszélő Customer Service Specialist (REF1256T)

Debrecen, Hungary
Full-Time

Feladatok:

  • Informatikai, hálózati hibák regisztrálása és továbbítása megfelelő megoldócsapatoknak
  • Első szintű hálózati kiesések informatikai eszközökkel való diagnosztizálása és megoldása
  • Hálózati eszközök figyelése automatizált monitorozó rendszerben
  • Proaktív hibamegoldás, előrejelezhető kiesések megakadályozása
  • Jegykezelő rendszer használata, incidensek logolása
  • Ügyféllel és a különféle megoldó csoportokkal rendszeres kapcsolattartás

Elvárások:

  • Erős közép/felsőfokú német nyelvtudás
  • Legalább középfokú végzettség
  • 7x24-es munkavégzés vállalása nemzetközi szolgáltatás miatt
  • Informatikai affinitás: új programok gyors elsajátítása, gördülékeny munkavégzés komplex rendszerekben
  • Határozott, magabiztos személyiség
  • Multitaskingolás
  • Pontosság, precizitás
  • Csapatjátékos
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, jó problémamegoldó készség

Angol nyelvtudás előny

* Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.

Please mention you found this job on AI Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

Get hired quicker