Evolution is hiring a

Kortų inspektorius

Kaunas, Lithuania
Part-Time

Pareigos ir atsakomybės

  • Dirbti su kortų tikrinimo įranga;
  • Patikrinti, ar kortos nėra pažeistos ir (arba) suteptos;
  • Keisti ir paruošti naujas kortas;
  • Pildyti visus su kortomis susijusius dokumentus;
  • Maišyti kortas laikantis nustatytos tvarkos.
  • Vadovo prašymu atlikti bandymus su kortomis;
  • Vadovo prašymu atlikti kitas su šiomis pareigomis susijusias ir kvalifikaciją atitinkančias pareigas;
  • Pavaduoti kolegas jų atostogų, nedarbingumo ir kitų nebuvimo darbe metu;
  • Pavadavimas vyksta darbo metu ir nelaikomas papildomu darbu.

Kvalifikaciniai reikalavimai

  • Vidurinis išsilavinimas;
  • Pagrindiniai kompiuteriniai įgūdžiai;
  • Didelis atsakomybės jausmas;
  • Atidumas detalėms;
  • Pagrindinės anglų kalbos žinios;
  • Gebėjimas dirbti pamainomis;
  • Gebėjimas tiksliai vykdyti tiesioginius vadovo nurodymus ir darbo užduotis;

Mes siūlome

  • Darbo užmokestį 5,70 EUR per valandą + bonusinę sistemą (neatskaičius mokesčių).
  • Darbą pamainomis (tik dienos metu);
  • Papildomą sveikatos draudimą;
  • Jūsų laukia daugiau nei 400 partnerių pasiūlymų! Kiekvienas darbuotojas turi galimybę naudotis nuolaidomis PERKS platformoje;
  • Puikią aplinką asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui;
  • Draugišką kolektyvą.

Please mention you found this job on AI Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

Get hired quicker