Inter IKEA Group is hiring a

Kierownik/Kierowniczka Jakości - Umowa na zastępstwo

Chlastawa, Poland
Full-Time

To rola w organizacji, która ma znaczący wpływ na rozwój naszej organizacji. Będziesz prowadzić działalność biznesową w obszarze jakości w całym oddziale Manufacturing Area Zbąszynek, zgodnie z misją i celami IKEA Industry.

Główne zadania:

  • Budowa spójnej strategii jakościowej dla oddziału MA Zbąszynek
  • Kierowanie zespołem w celu zapewnienia rozwoju kompetencji, motywowanie
  • Tworzenie inkluzywnego miejsca pracy
  • Ścisła współpraca z pionem operacyjnym oraz działami wsparcia produkcji
  • Identyfikowanie trendów i proaktywne wdrażanie działań doskonalących, mających na celu zapewnienie wysokiej jakości
  • Monitorowanie i raportowanie wskaźników jakościowych
  • Identyfikowanie problemów jakościowych i wdrażanie działań zapobiegawczych oraz korygujących
  • Tworzenie kultury ciągłego doskonalenia
  • Dostarczanie najlepszych praktyk w obszarze Quality&Compliance
  • Wdrażanie procedur mających zabezpieczyć zgodność gotowego produktu z wymaganiami klienta zewnętrznego

  • Umiejętność kierowania biznesem i ludźmi z strategicznego punktu widzenia
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie jakości lub pokrewnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Nastawienie na współpracę oraz benchmarking
  • Umiejętności skutecznej komunikacji, umożliwiającej wywieranie wpływu
  • Znajomość nowoczesnych technik i narzędzi jakościowych
  • Umiejętność analizy danych
  • Umiejętność tworzenia energii, budowania zaangażowania oraz organizacji pracy zespołu
  • Orientacja na klienta i nastawienie na wynik

Szukamy osoby, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu na zastępstwo. Jeśli jesteś gotowy(a) na wyzwanie i chcesz rozwinąć swoje umiejętności, to ta oferta jest dla Ciebie!

Po okresie zastępstwa istnieje możliwość dalszej współpracy, ponieważ szukamy nie tylko osoby, która poradzi sobie w obecnym zadaniu, ale także kogoś, kto będzie pasował do naszej kultury organizacyjnej i będzie zainteresowany długoterminowym zaangażowaniem.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Umowa na zastępstwo.
  • 3,5% od Pracodawcy przekazywane na Twoje konto emerytalne.
  • 30 minutową przerwę w pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med.
  • Codziennie ciepły obiad do 1,5 zł -podstawowe oraz 4,5zł -wegetariański lub mięsny.
  • 15% rabat w sklepach IKEA.
  • Wczasy pod gruszą.
  • Dodatek świąteczny.
  • Bezpieczne miejsce pracy.
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe.
  • Dodatkowe ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków opłacone przez Pracodawcę.
  • Szkolenia, dofinansowanie do dalszej nauki, możliwość rozwoju i wiele innych.

Please mention you found this job on AI Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

Get hired quicker