Telemedi is hiring a

Kierownik ds. Rozwoju Biznesu - Przejęcia Klinik

Warsaw, Poland
Full-Time

Kierownik ds. Rozwoju Biznesu - Przejęcia Klinik odegra kluczową rolę w naszej strategii ekspansji poprzez identyfikację i nawiązywanie kontaktów z przychodniami podstawowej opieki zdrowotnej w Polsce. Do zadań na tym stanowisku należy inicjowanie kontaktu z właścicielami przychodni, zbieranie niezbędnych informacji oraz kierowanie procesem przejęcia. Idealny kandydat powinien posiadać doskonałe umiejętności komunikacyjne, silne zrozumienie branży medycznej oraz doświadczenie w fuzjach i przejęciach.

Kluczowe obowiązki:

  1. Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów:
  • Proaktywne nawiązywanie kontaktu z właścicielami przychodni podstawowej opieki zdrowotnej za pomocą e-maila i telefonu, aby przedstawić plany ekspansji Telemedi.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z właścicielami przychodni, służąc jako pierwszy punkt kontaktu.
  • Zbieranie informacji:
    • Zbieranie i analiza wstępnych informacji o przychodniach, w tym danych operacyjnych i finansowych.
    • Przygotowywanie i przedstawianie kompleksowych raportów zespołowi M&A w Telemedi.
  • Sprzedaż koncepcji:
    • Skuteczne komunikowanie korzyści wynikających ze sprzedaży przychodni do Telemedi, podkreślając zalety integracji z naszą platformą telemedyczną.
    • Rozwiewanie wątpliwości oraz udzielanie szczegółowych wyjaśnień właścicielom przychodni.
  • Koordynacja spotkań:
    • Umawianie i koordynowanie spotkań pomiędzy właścicielami przychodni a Dyrektorem ds. M&A oraz CEO Telemedi.
    • Zapewnienie, że wszystkie niezbędne przygotowania zostały dokonane, aby spotkania były udane.
  • Wsparcie podczas procesu due diligence i zamknięcia transakcji:
    • Wspieranie Dyrektora ds. M&A podczas procesu due diligence, w tym zbieranie i przeglądanie dokumentów.
    • Ułatwianie płynnej komunikacji pomiędzy wszystkimi stronami zaangażowanymi w proces prawny zamknięcia transakcji.

    Requirements

    - Tytuł licencjata w dziedzinie biznesu, zarządzania opieką zdrowotną lub pokrewnym.

    - Udokumentowane doświadczenie w rozwoju biznesu, sprzedaży lub M&A, najlepiej w sektorze opieki zdrowotnej.

    - Silne zrozumienie polskiego rynku opieki zdrowotnej.

    - Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

    - Zdolność do samodzielnej pracy i zarządzania wieloma projektami jednocześnie.

    - Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego.

    Benefits

    • Konkurencyjne wynagrodzenie: 12,000-16,000 złotych podstawy (B2B)
    • Karta Multisport.
    • Ogromne możliwości dalszego rozwoju zawodowego i awansu.
    • Elastyczne formy pracy i godziny w przyjaznym i opartym na zaufaniu zespole.
    • Nieograniczony dostęp do pakietu zdrowotnego Telemedi.
    • Przejrzyste i otwarte środowisko (to nie tylko slogan: dajemy feedback i oczekujemy, że Ty też będziesz go dawać!).

    Please mention you found this job on AI Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

    Get hired quicker