Docplanner is hiring a

Junior Customer Success Specialist

Warsaw, Poland
Full-Time

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Będziesz odpowiadać za działania związane z optymalizacją (np. włączenie dodatkowych funkcji w systemie)  i dosprzedażą dodatkowych produktów.
  • Będziesz kontaktować się telefonicznie z obecnymi klientami firmy (placówki medyczne), aby podczas spotkania online poznać ich potrzeby i zrozumieć, jakie rozwiązania będą najskuteczniejsze w zwiększeniu efektywności oraz lepszej organizacji pracy. Następnie zadbasz o ich wdrożenie.
  • Twoim celem będzie przekonanie klienta, że warto aktywnie korzystać z opcji, które oferujemy. Zmierzysz się z obiekcjami, które pokonasz. W efekcie, poprzez jakościowe rozmowy, zbudujesz zaangażowaną postawę wśród klientów.
  • Przed rozmową dokładnie przeanalizujesz profil klienta, aby być do niej dobrze przygotowanym.
  • Do Twoich zadań będzie też należało przeprowadzanie rozmów z klientami, którzy chcą zrezygnować z dalszej współpracy. Przekonasz ich, że warto z nami zostać :)
  • Twój głos będzie miał znaczenie - ściśle współpracujemy z m.in. z działem produktu, finansów, Customer Care i Customer Marketing.

Sprawdź, czy to właśnie Ciebie szukamy:

  • masz już doświadczenie w pracy z klientem, wiesz, jak badać jego potrzeby. Posiadasz predyspozycje sprzedażowe i zbijanie obiekcji nie stanowi dla Ciebie problemu,
  • odznaczasz się wysoką kulturą osobistą i możesz pochwalić się bardzo dobrą jakością prowadzonych rozmów,
  • potrafisz dobrze organizować swój czas, wyznaczyć priorytety - co miesiąc otrzymasz swoje indywidualne cele do zrealizowania,
  • lubisz analizować potrzeby klienta (mamy w systemach sporo danych ;)), wyciągać wnioski i dostosowywać sposób rozmowy do indywidualnych potrzeb drugiej strony,
  • jesteś elastyczn_ i świetnie odnajdujesz się w zmiennym środowisku. Dużo się u nas dzieje i zadania wraz z rozwojem projektu mogą się nieco zmieniać,
  • odznaczasz się pozytywnym nastawieniem, szukasz rozwiązań i nie tracisz czasu na rzeczy, na które nie masz wpływu. Możesz się też pochwalić  proaktywnością i dużym zaangażowaniem,
  • potrafisz i lubić pracować w zespole - dbasz o swoje indywidualne cele, ale wspierasz też swoich współpracowników. Jesteś team playerem!
  • znasz język angielski - jesteśmy międzynarodową firmą i pracujemy na zagranicznych systemach.

Co możemy Ci zaproponować?

  • Umowę o pracę (pierwszą na 3-miesięczny okres próbny, potem czas nieokreślony),
  • Wynagrodzenie podstawowe 5200 zł brutto i premię średnio 2000 zł brutto miesięcznie,  która jest uzależniona od realizacji targetu,
  • Pracę zdalną, jeśli jednak wolisz pracować z biura to nasze jest tuż obok Dworca Zachodniego :)
  • Elastyczny grafik - jesteśmy dostępni dla naszych klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 18,
  • Dwutygodniowe szkolenie wstępne pod okiem naszych trenerów (nauczymy Cię jak pracować z naszym produktem, korzystać z dostępnych narzędzi i systemów), a później wsparcie buddiego i Team Leadera,
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji rocznicy zatrudnienia,
  • Bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,
  • Dofinansowanie karty Multisport,
  • Ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium oraz dostęp do opieki psychologicznej,
  • Opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej dowiesz się tutaj,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, słuchawki),

Please mention you found this job on AI Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

Get hired quicker