Easybrain is hiring a

Junior Accountant

Warsaw, Poland
O nas
Założona w 2016 roku firma Easybrain jest twórcą gier mobilnych z ponad 1,5 miliardem pobrań.
Zaawansowana wiedza specjalistyczna w zakresie tworzenia gier, zarządzania produktami i marketingu efektywnościowego, a także podejście oparte na danych z rozbudowaną wewnętrzną analizą, kreatywnością i doskonałością we wszystkim, co robimy, to fundamentalne elementy naszych wysiłków.
Dostarczamy wiodące na rynku gry logiczne i logiczne, takie jak Sudoku.com, Nonogram.com, Blockudoku, Jigsaw Puzzles, Art Puzzle, Number Match i inne.
W 2021 roku Easybrain połączył się z Embracer Group. Jako część Embracer Group, Easybrain nadal rozwija mocne tytuły gier mobilnych i dąży do nowych osiągnięć.

Twój zakres obowiązków
- Wystawianie faktur sprzedaży
- Koordynacja akceptacji faktur zakupu i archiwizacja dokumentów
- Raportowanie i uzgadnianie sald gotówkowych
- Weryfikacja dokumentów pod kątem podatku VAT i CIT, sporządzanie deklaracji podatkowych.
- Weryfikacja, klasyfikacja i księgowanie faktur itp.
- Przygotowywanie przelewów i księgowanie wyciągów bankowych
- Księgowanie list płac
- Rozliczanie rozrachunków publicznoprawnych i rozrachunków z kontrahentami
- Prowadzenie ewidencji środków trwałych

Nasze wymagania
- Wykształcenie wyższe: finanse, ekonomia, rachunkowość
- Znajomość podstawowych zasad rachunkowości i przepisów podatkowych (VAT, CIT)
- Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku: co najmniej 2 lata
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
- Samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność

To oferujemy
- Wysokie wynagrodzenie z premiami uzależnionymi od wyników pracy.
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
- Dofinansowanie do aktywności sportowej
- Prywatna opieka medyczna.
- Lekcje języka angielskiego.

Please mention you found this job on AI Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

Get hired quicker