Telemedi is hiring a

Dyrektor ds. zarządzania siecią medyczną

Warsaw, Poland
Full-Time

Telemedi jest firmą z branży ochrony zdrowia, zatrudniamy programistów i lekarzy by wytwarzać nowoczesne rozwiązania ułatwiające życie pacjentom i lekarzom. Naszym celem jest wykorzystanie technologii, aby zapewnić każdemu wygodny i natychmiastowy dostęp do opieki medycznej.

Twoje zadanie:

Szukamy ambitnej i doświadczonej osoby na stanowisko Dyrektor ds. zarządzania siecią medyczną, która będzie odpowiedzialna za organizowanie pracy i zarządzanie siecią medyczną w firmie. Osoba na tym stanowisku będzie współpracować z zespołem zarządzającym oraz będzie odpowiedzialna za koordynację i optymalizację procesów wokół lekarzy i placówek współpracujących z firmą.

Będziesz odpowiedzialny/a za całą sieć medyczną w naszej organizacji, od zarządzania zespołem obsługi lekarzy,  rekrutacje lekarzy, utrzymanie z nimi relacji, po koordynowanie rozwoju sieci placówek stacjonarnych. Szukamy osoby, której standardy pracy będą wznosiły procesy nieprzerwanie na wyższy poziom. Zadbasz o to, by każdy lekarz, który zastanawia się nad pracą myślał o Telemedi w pierwszej kolejności niezależnie od tego czy szuka pracy w teleporadach, wizytach stacjonarnych czy wizytach domowych oraz by każdy pacjent/klient biznesowy był w pełni usatysfakcjonowany z obsługi naszych lekarzy.

Obowiązki:

  • Zarządzanie i organizacja pracy Zespołu Lekarskiego, Rekrutacji medycznych oraz nadzorowanie rozwoju sieci stacjonarnych placówek partnerskich;
  • nadzór nad przeprowadzanymi konsultacjami aby były wykonywane zgodnie ze standardami firmy, SLA i KPI;
  • ustalanie grafików lekarzy oraz zapewnienie ciągłości w dostępności do wszystkich dostępnych na platformie Telemedi specjalizacji lekarskich;
  • przygotowanie i nadzór nad miesięcznymi rozliczeniami specjalistów,
  • tworzenie raportów i zestawień, rozpatrywanie zgłoszeń, reklamacji, analiza ocen specjalistów,
  • budowanie wizerunku marki wśród podwykonawców, prowadzenie warsztatów, szkoleń, webinarów,
  • nadzór nad kosztami i kreowanie rozwiązań mających na celu minimalizację średnich kosztów;
  • kreowanie nowych rozwiązań w metodach obsługi procesu, mających na celu zwiększenie efektywności,  poprawę jakości oraz budowanie nowych wartości dla firmy oraz klientów
  • optymalizacja procesów w celu eliminacji błędów jakościowych i niepotrzebnych kosztów
  • współpraca z innymi działami i zespołami firmy w celu zapewnienia spójności działań i osiągnięcia celów organizacyjnych
  • wdrażanie projektów technologicznych w zarządzanych obszarach
  • tworzenie i utrzymywanie relacji z lekarzami, placówkami medycznymi  oraz dostawcami usług.

Masz pytania dotyczące rekrutacji? Najczęściej zadawane pytania znajdziesz tutaj:

FAQ rekrutacja

Requirements

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z zarządzaniem siecią medyczną (lub innej odpowiedniej zakresowo i seniorsko roli) – 3-5 lat
  • Wysoki standard pracy, dorównywanie standardami procesów do top 1% najlepszych na rynku
  • Znajomość tematyki technologii i pasja do nowych technologii
  • Analityczny sposób myślenia oparty na danych (umiejętności w zakresie czytania danych w BI, Excelu)
  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dowożenie, brak prokrastynacji projektów
  • Podejście „no too junior tasks” - dużo rzeczy trzeba zrobić samemu
  • Umiejętność nie pozwolenia sobie wcisnąć kitu w kontekście wyników i liczb (i nie tylko)
  • Ciągłe podnoszenie poprzeczki i bycie strażnikiem procesów, tworzenie i pilnowanie operational excellence
  • Nie chodzenie na kompromisy, nie uznawanie wymówek
  • Podejście dążące do optymalizacji i automatyzacji procesów operacyjnych
  • Bycie cały czas w ofensywie, nie zwalniając tempa
  • Umiejętność zawłaszczania obszaru (tak by nic nie spadało między biurka)
  • Stromy learning curve, wyzwalany wewnętrznie
  • Skuteczność i przewidywanie

Benefits

  • Wynagrodzenie 18 000 - 23 000 zł - Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub B2B
  • Pakiet Medyczny
  • Multisport

Wartości, którymi kierujemy się w pracy:

  • Organizacyjne “TAK”: Szukamy osób z proaktywnym podejściem do zmian.
  • 5x why, first principles: Chcemy, abyś kwestionował/a istniejące procesy i szukał/a lepszych rozwiązań.
  • Podejmujemy decyzje w oparciu oparte o dane
  • Startup mindset: Cenimy szybkość działania i gotowość do testowania nowych rozwiązań poprzez prototypy.
  • Getting things done as an A-player: Cenimy dostarczanie wartości. Świętujemy efekty pracy, a nie samo jej trwanie.
  • Transparentność: Jesteśmy otwarci i uczciwi w komunikacji. Dajemy otwarty feedback i go przyjmujemy.
  • Sense of urgency: Działamy z poczuciem pilności, skupiając się na szybkim osiąganiu celów. Liczymy czas w godzinach a nie dniach.

Co nie jest cool:

  • Ignorowanie problemów.
  • Brak zaangażowania w testowanie nowych inicjatyw.
  • Opieranie działań na nieaktualnych danych i brak elastyczności w działaniu.
  • Unikanie odpowiedzialności
  • Stagnacja. Oczekiwanie, że metody, które były efektywne w przeszłości, będą działać na zawsze.
  • Przeciwstawianie się zmianie
  • Brak transparentności
  • Niewłaściwe zarządzanie czasem. Brak pilności w działaniu.

Please mention you found this job on AI Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

Get hired quicker