Telemedi is hiring an

Analityk biznesowy/ Danych (Senior)

Warsaw, Poland
Full-Time
Remote

Jako Starszy Analityk BI będziesz odpowiedzialny za analizowanie skomplikowanych zbiorów danych, aby wspierać nasze operacje telemedyczne. Będziesz ściśle współpracować z różnymi działami, dostarczając użyteczne informacje, optymalizując procesy oraz przyczyniając się do ogólnego rozwoju firmy. Ta rola wymaga silnego analitycznego myślenia, doskonałych umiejętności wizualizacji danych oraz doświadczenia z kluczowymi narzędziami i technikami BI.

Kluczowe obowiązki:

  • Analiza danych i raportowanie:
    • Analizowanie dużych i skomplikowanych zbiorów danych w celu generowania użytecznych wniosków.
    • Tworzenie i utrzymywanie raportów, dashboardów i wizualizacji przy użyciu Power BI, Google Sheets i innych narzędzi.
    • Przeprowadzanie analizy KPI w celu monitorowania wydajności biznesowej i identyfikowania obszarów do poprawy.
    • Przeprowadzanie analizy kohortowej i profilowania klientów w celu zrozumienia zachowań i trendów pacjentów.
  • Infrastruktura danych i zarządzanie danymi:
    • Nadzorowanie projektów migracji hurtowni danych w celu zapewnienia płynnych przejść i minimalnych zakłóceń.
    • Nadzór nad wdrażaniem hurtowni danych oraz zapewnienie integralności i bezpieczeństwa danych.
    • Wdrażanie najlepszych praktyk zarządzania danymi w celu utrzymania wysokich standardów jakości danych.
  • Integracje API i zarządzanie danymi:
    • Praca z integracjami API w celu zapewnienia płynnego przepływu danych między systemami.
    • Zarządzanie i optymalizacja rozwiązań do przechowywania danych, w tym BigQuery i MySQL.
  • Współpraca międzydziałowa:
    • Współpraca z różnymi zespołami, w tym marketingiem, operacjami i IT, w celu wsparcia ich potrzeb dotyczących danych.
    • Komunikowanie wniosków i rekomendacji interesariuszom na wszystkich poziomach organizacji.

Requirements

  • Biegłość techniczna:
    • Doświadczenie z Power BI w zakresie wizualizacji danych i raportowania.
    • Biegłość w MySQL w zakresie zarządzania bazami danych i zapytań.
    • Zaawansowane umiejętności w Google Sheets i MS Office Suite.
    • Znajomość BigQuery do analizy danych na dużą skalę.
    • Doświadczenie z integracjami API i wymianą danych między systemami.
  • Umiejętności analityczne i dotyczące danych:
    • Ponad trzyletnie doświadczenie na stanowisku BI lub Data Scientist.
    • Silne umiejętności w zakresie data mining, statystyki i raportowania.
    • Silne umiejętności analityczne z zdolnością do interpretowania skomplikowanych zbiorów danych.
    • Doświadczenie w migracji hurtowni danych i nadzorowaniu wdrożeń.
    • Zrozumienie infrastruktury danych i praktyk zarządzania danymi.
    • Biegłość w analizie produktowej, w tym analizie zachowań użytkowników i adopcji funkcji.
  • Umiejętności językowe i komunikacyjne:
    • Znajomość języka polskiego jest koniecznością!
    • Płynność w języku angielskim.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w celu przekazywania informacji technicznych osobom nietechnicznym.
    • Silne umiejętności rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły.
    • Zdolność do pracy samodzielnej i zespołowej w dynamicznym środowisku.
  • Cechy osobiste:
    • Silna autonomia, zdolność analityczna, orientacja na cele i duch zespołowy.

Preferowane kwalifikacje:

  • Tytuł licencjata w dziedzinie nauk o danych, informatyki, statystyki lub pokrewnej dziedzinie.
  • Doświadczenie w branży zdrowotnej lub telemedycznej.
  • Znajomość dodatkowych narzędzi i technologii BI.

Benefits

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (12-16k zł w zależności od doświadczenia). Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub kontraktu B2B
  • Karta Multisport
  • Ogromne możliwości dalszego rozwoju zawodowego i awansu
  • Elastyczne formy pracy i godziny w przyjaznym i opartym na zaufaniu zespole
  • Nieograniczony dostęp do pakietu zdrowotnego Telemedi
  • Przejrzyste i otwarte środowisko (to nie tylko slogan: udzielamy informacji zwrotnej i oczekujemy, że Ty również będziesz nam ją udzielać!)

Please mention you found this job on AI Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

Get hired quicker