Allegro is hiring a

1st Line IT Support Specialist

Warsaw, Poland
Full-Time

OpenNet.pl to wiodący dostawca rozwiązań technologicznych dla branży logistycznej. Jesteśmy częścią Grupy Allegro od 2021 roku i wspólnie pracujemy nad zielonymi automatami paczkowymi Allegro One Box, których jest ponad 3500 w całej Polsce!

Gwarantujemy pracę nad złożonymi projektami programistycznymi, które niewątpliwie poszerzą Twoje umiejętności w zakresie najnowszych technologii i wzorców projektowych. Dodatkowo, będziesz aktywnie uczestniczyć w analizie i tworzeniu nowych rozwiązań dostarczanych naszym klientom.

Poszukujemy osób gotowych do pracy w biurze w Warszawie (office first).

Szukamy osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w utrzymaniu środowiska w firmie programistycznej lub innej firmie zajmującej się tworzeniem produktów (min. 2 lata)

  • Posiadają dobrą znajomość SQL

  • Znają narzędzia do wizualizacji danych analitycznych, takie jak Kibana, Grafana

  • Posiadają znajomość środowiska Linux

  • Mają doświadczenie w administrowaniu środowiskami Windows Server

  • Posiadają umiejętności analityczne oraz doskonałe umiejętności organizacyjne

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze logistyki paczek

  • Znajomość procesów/branży kurierskiej

  • Podstawowa znajomość języka C#

Ze swojej strony oferujemy:

  • Profesjonalny rozwój przy projektach używanych codziennie przez miliony osób

  • Nowoczesne biuro znajdujące się w centrum Warszawy (Fabryka Norblina)

  • Otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia (laptop, monitor i telefon służbowy), doświadczysz przyjaznej i koleżeńskiej atmosfery, a także będziesz miał elastyczność w wyborze godzin pracy lub pracy zdalnej

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeterii – Ty decydujesz, co wybierasz (w tym opcje takie jak opieka medyczna, vouchery sportowe i zakupowe)

  • Praca w zespole, na który zawsze można liczyć — mamy na pokładzie specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach

  • Znaczna autonomia w organizacji zespołu, zachęcająca do ciągłego rozwoju i próbowania nowych rzeczy

  • Budżet na szkolenia

  • Działania integracyjne zespołu

  • Twoje główne obowiązki:

  • Zabezpieczenie ciągłości pracy operacyjnej poprzez rozwiązywanie zgłoszeń incydentów

  • Zapewnienie użytkownikom wsparcia telefonicznego

  • Monitorowanie poprawnego działania systemów, śledzenie kilku kanałów komunikacji

  • Czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej

  • Udział w procesie diagnozowania i opracowywania optymalnych rozwiązań

Dlaczego warto pracować z nami:

  • Jesteśmy częścią Allegro i specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych systemów informatycznych do zarządzania logistyką

  • Stosujemy Code Review, Continuous Integration, Scrum/Kanban, Domain Driven Design, Test Driven Development, Pair Programming, w zależności od zespołu

  • Nasz wewnętrzny ekosystem opiera się na samoobsłudze i powszechnie stosowanych narzędziach, takich jak Kubernetes, Docker, Consul, GitHub lub GitHub Actions. To pozwoli Ci, już od pierwszego dnia, rozwijać oprogramowanie w dowolnym języku, architekturze i skali, ograniczone tylko przez Twoją kreatywność i wyobraźnię.

  • Aby sprostać skali, skupiamy się również na budowaniu kompletnych platform narzędzi i technologii, które przyspieszają i ułatwiają codzienną pracę deweloperską, oraz zapewniamy najlepsze doświadczenie deweloperskie naszym zespołom

  • Nasze środowisko wdrażania łączy prywatne centra danych (dziesiątki tysięcy serwerów) i chmury publiczne (Google Cloud i Microsoft Azure)

  • Ponad 100 oryginalnych projektów open source i kilka tysięcy gwiazdek na GitHubie

  • Skupiamy się także na rozwoju. Organizujemy hackathony i konferencje wewnętrzne (np. coroczne Allegro Tech Meeting), nasi pracownicy regularnie uczestniczą w wydarzeniach zarówno w Polsce, jak i za granicą (Europa i USA), a każdy zespół ma swój własny budżet na szkolenia i materiały edukacyjne. Jeśli chcesz nadal rosnąć i dzielić się swoją wiedzą, zawsze Cię wspieramy.

Może Cię to również zainteresować:

Allegro Podcast → Jak powstawały zielone automaty paczkowe Allegro One Box

This job is no longer available

Enter your email address below to get notified whenever we find a similar job post.

Unsubscribe at any time.